
Гумова петля EasyFit 6-31 кг
449 ₴
319 ₴
- Готово до відправки
- Код: EF-2654-3
Резина для підтягувань – це мультифункціональний спортивний інвентар, який використовується в кросфіті та для зміцнення м'язів всього тіла. Він забезпечує свободу рухів, роблячи вправи більш природними та ефективними, ніж під час використання інших тренажерів. Петлі EasyFit дозволяють залучити більше м'язових груп, ніж силові тренажери, а також забезпечують плавне збільшення навантаження в міру їхнього розтягування, що робить заняття більш безпечними та ефективними.
Характеристики резини для підтягування EasyFit 6-31 кг:
- Довжина: 2080 мм
- Ширина: 20 мм
- Товщина: 4,5 мм
- Опір: 6-31 кг
- Колір: чорний
Колірний відтінок зображення товару на фото може незначно відрізнятися від фактичного. Виробник товару може змінити колір без повідомлення. Що стосується відмінності кольору товару від заявленого про це повідомляється!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EasyFit |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Стрічковий |
| Опір | 31 кг |
| Колір | Чорний |
| Довжина | 208 см |
| Ширина | 2 см |
| Стан | Новий |
- Ціна: 319 ₴





