
Гумова петля EasyFit 15-45 кг
629 ₴
459 ₴
- Готово до відправки
- Код: EF-2654-4
Гумові петлі – це універсальний інвентар для занять кроссфітом і тренування м'язів всього тіла. Використання петель забезпечує свободу рухів при виконанні вправ і робить їх анатомічно природними, при цьому одночасно задіюється більше груп м'язів, ніж, наприклад, при тренуваннях на силовому тренажері. Крім цього, перевагою використання гумових петель є плавно зростаюче навантаження (у міру розтягування гумової петлі), максимум якої припадає на кінцевий етап м'язового скорочення. Використання петель вважається більш безпечним, ніж, наприклад, робота з вільною вагою.
Характеристики:
- Довжина: 2080 мм
- Ширина: 32 мм
- Товщина: 4,5 мм
- Опір: 15-45 кг
- Колір: чорний, фіолетовий
Колірний відтінок зображення товару на фото може незначно відрізнятися від фактичного. Виробник товару може змінити колір без повідомлення. Що стосується відмінності кольору товару від заявленого про це повідомляється!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EasyFit |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Стрічковий |
| Опір | 45 кг |
| Колір | Фіолетовий |
| Довжина | 208 см |
| Ширина | 3.2 см |
| Стан | Новий |
- Ціна: 459 ₴







