
Гумові петлі дають можливість виконання сотень різних вправ, що робить їх універсальним інструментом для тренування всього тіла. Гумові петлі з опором від 1 до 6 кг створені для загальних вправ, таких як махи, жими, розведення та інші вправи з невеликим навантаженням. Жовта гумова петля EasyFit Power Bands ідеально підходить для відпрацювання ударної техніки в єдиноборствах, а також для імітації рухів інших видів спорту, тренування вибухової сили та різкості рухів. Часто гумові петлі з невеликим опором використовуються для розминки, тому що вони дозволяють якісно опрацювати всі групи м'язів та створюють порівняно невелике навантаження, що знижує ризик травмування.
Характеристики резинки для підтягування EasyFit 1-6 кг:
- Довжина: 2080 мм
- Товщина: 4,5 мм
- Ширина: 6,4 мм
- Матеріал: 100% латекс
- Колір: Жовтий
Колірний відтінок зображення товару на фото може незначно відрізнятися від фактичного. Виробник товару може змінити колір без повідомлення. Що стосується відмінності кольору товару від заявленого про це повідомляється
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EasyFit |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Стрічковий |
| Опір | 6 кг |
| Колір | Жовтий |
| Довжина | 208 см |
| Ширина | 0.6 см |
| Стан | Новий |
- Ціна: 109 ₴







