
Балансувальна масажна подушка EasyFit 32 см Cushion-2 чорна з насосом
579 ₴
459 ₴
- Готово до відправки
- Код: EF-1841s-BK
У сучасному світі все більше людей починає усвідомлювати важливість підтримки здоров'я та гармонії в житті. Одним із ефективних способів досягти цієї гармонії є використання балансувальної подушки.
Подушка для балансу - це тренажер, призначений для розвитку координації, зміцнення м'язів та покращення загального фізичного стану. З її допомогою можна проводити масажні процедури, збільшуючи кровообіг та розслаблюючи м'язи, а також покращувати баланс та координацію. Балансир має дві сторони: одна вкрита шипами, а інша гладка, що робить її універсальним інструментом для підтримки фізичної активності та догляду за здоров'ям.
Переваги використання сенсомоторного балансувального диска Easyfit Cushion-2:
- Зміцнення м'язів та покращення координації
- Підвищення рівноваги та стійкості
- Зниження ризику травм та болів у спині
- Стимуляція кровообігу та розслаблення м'язів
- Збільшення ефективності тренувань та фізичної активності
Основні характеристики балансувального диска Easyfit Cushion-2:
- Діаметр: 32 см
- Товщина: 5 см
- Матеріал: PVC
- Вага користувача: до 120 кг
- Колір чорний
Товари EasyFit – це ефективність та довговічність, зручність та сучасний дизайн, увага до деталей та побажань користувачів. Всі вироби перед надходженням у продаж тестуються протягом одного до шести місяців в умовах активної, практично цілодобової експлуатації в спортивному залі. Такі випробування дозволяють без огляду рекомендувати спортивний інвентар для екстремальних умов використання!
Відтінок кольору зображення товару на фото можуть незначно відрізнятися від фактичного.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EasyFit |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Балансувальні подушки |
| Максимальна вага користувача | 120 кг |
| Форма | Кругла |
| Особливості | Масажер |
| Висота | 5 см |
| Діаметр | 32 см |
| Вага | 0.9 кг |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
- Ціна: 459 ₴



