
Ролик для преса AbWheel Triple Червоний
439 ₴
359 ₴
- Готово до відправки
- Код: EF-1353-R
Ролик для преса AbWheel Triple
Ролик для преса AbWheel Triple — це універсальний пристрій, який дає змогу створити ідеальний прес. Колесо для преса допомагає ефективно тренуватися в домашніх умовах, опрацьовуючи максимальну кількість м'язів.
Снаряд простий у використанні та догляді. Продумана конструкція тренажера неабияк знижує стомлюваність спортсмена. Компактність ролика допомагає легко транспортувати його. Стійкість забезпечується завдяки трьом міцним і зносостійким колесам. Для зручності користувача виробник укомплектував цей тренажер килимком под колени.
Тренажер допомагає пропрацювати м'язи живота, сідниць, спини та плечового пояса. Тренування за допомогою цього снаряда стимулює розтяжку довгих м'язів спини. Регулярні заняття з роликом прокачують і зміцнюють тіло. Ручки тренажера покриті неопреном, який збільшує силу схоплення й запобігає ковзанню рук під час занять.
Комплектація:
- Ролик для преса
- Килимок під коліна
Характеристики:
- Матеріал: неіржавка сталь і високоякісний пластик
- Покриття коліс: м'яка протиковзна гума
- Максимальне навантаження: 120 кг
- Діаметр: 14 см
- Ширина: 27 см
- Довжина: 17 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EasyFit |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Ролик для преса |
| Конструкція | Розбірна |
| Максимальна вага користувача | 120 кг |
| Особливості | Килимок |
| Колір | Червоний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 17 см |
| Ширина | 27 см |
| Висота | 14 см |
- Ціна: 359 ₴

