-19%

Масажний стіл EasyFit ZenRest кушетка складна Бежевий з чохлом
8 689 ₴
6 999 ₴
- Готово до відправки
- Код: EF-2215-70
+380 (63) 784-45-95
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Масажний стіл EasyFit — це незамінне спортивне обладнання, призначене для професійного та домашнього використання. Головне завдання столу для масажу — створення комфортних умов для проведення різних видів масажу, включаючи релаксаційний, лікувальний та спортивний. Кушетка стане ідеальним вибором для масажистів, реабілітологів та всіх, хто піклується про своє здоров'я та відновлення після фізичних навантажень.
Переваги використання столу для масажу EasyFit ZenRest:
- Якісні та зносостійкі матеріали. Поверхня столу виконана з високоякісної PU шкіри, яка відрізняється водостійкістю та стійкістю до зносу. Це не тільки збільшує термін служби обладнання, а й спрощує догляд за ним - стіл легко очищується і виглядає як новий.
- Міцний та надійний каркас з навантаженням до 240 кг. Каркас та ніжки масажного столу виготовлені з міцного дерева, що надає конструкції надійності та стійкості. Додаткове посилення металевими тросами підвищує довговічність столу.
- Регулювання висоти в діапазоні від 64 до 85,5 см. Це дозволяє майстру налаштувати стіл під свої індивідуальні уподобання та забезпечити зручність роботи, знижуючи навантаження на спину та суглоби.
- Комфорт. Наявність підлокітників це ще одна деталь, яка робить сеанс масажу максимально комфортним як для клієнта, так і для масажиста.
- Мобільність. Стіл легко трансформується в портфель-переноску та має в комплекті сумку-чохол. Це робить транспортування та зберігання обладнання зручним.
Характеристика столу масажного EasyFit ZenRest:
- Матеріали: PU шкіра, холофайбер, цільне дерево, метал
- Розміри: 214х70 см (детальне фото №2)
- Колір: бежевий
- Максимальне навантаження: 240 кг
- Регулювання висоти: 64-85,5 см
- Комплектація: масажний стіл, підлокітники 2 шт, подушка
Колірний відтінок зображення товару на фото може незначно відрізнятися від фактичного.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип масажного столу | Складаний (переносний) |
| Кількість секцій | 2 |
| Матеріал конструкції столу | Натуральне дерево |
| Обивний матеріал столу | Шкіра PU |
| Підголовник | Знімний, Регульований |
| Функціональні підлокітники | нерегульовані, знімні |
| Максимальна вага користувача | 240 кг |
| Максимально допустиме робоче навантаження | 240 кг |
| Колір | Бежевий |
| Особливості | Полиця-гамак для рук, Виріз для обличчя, Водовідштовхувальні властивості покриття, Подушка-заглушка, Сумка для зберігання і транспортування, Масловідштовхувальні властивості покриття, Можливість регулювання висоти столу, Захисні накладки на ніжках |
| Виробник | EasyFit |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Довжина столу | 1860 мм |
| Довжина столу з підголовником | 2140 мм |
| Ширина столу | 700 мм |
| Ширина столу з підлокітниками | 920 мм |
| Висота столу | 855 мм |
| Мінімальна висота регульованого столу | 640 мм |
| Максимальна висота регульованого столу | 855 мм |
| Вага | 14 кг |
| Розміри столу в складеному вигляді | |
| Ширина | 930 мм |
| Глибина | 185 мм |
| Висота | 700 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 999 ₴







