
Розсувний розпірний турнік EasyFit 83-130 см Хром
729 ₴
599 ₴
- Готово до відправки
- Код: EF-1633-4
Розсувний турнік EasyFit – це багатофункціональний і недорогий тренажер, який призначений для виконання фізичних вправ у домашніх умовах. Тренажер встановлюється в дверному отворі і займає мінімум корисної площі в будинку або квартирі. Використовуючи турнік можна виконувати такі вправи, як підтягування, а також опрацьовувати спину і прес.
Розпірний турнік EasyFit - зручний, доступний та надійний. Високоякісний матеріал, який використовується при виготовленні тренажера, забезпечує його довговічність і зносостійкість. Наявність м'яких накладок робить тренування максимально комфортним для користувача. Завдяки їм руки атлета не зісковзують при виконанні вправ. Використовуючи турнік можна змусити плечі, біцепси і трицепси працювати як при повноцінному тренуванні у спортивному залі.
Характеристики:- Вага: 1,5 кг
- Матеріал основи: сталь
- Матеріал накладки: PE
- Довжина: 83-130 см (регулюється)
- Максимальна вага користувача: 120 кг
- Колір: чорний, хром
- Розсувний турнік для дверей: 1 шт
- Комплект кріплення для посилення: 1 шт
Товари EasyFit - це ефективність і довговічність, зручність і сучасний дизайн, увага до деталей і побажань користувачів. Всі вироби перед надходженням в продаж протягом від одного до шести місяців тестуються в умовах активної, практично цілодобової, експлуатації в спортивному залі. Такі випробування дозволяють не озираючись рекомендувати спортивний інвентар для самих екстремальних умов використання!
Гасло компанії EasyFit: «Fits everyone» - «Підходить кожному». Сподіваємося, що підійде і Вам ))
Колірний відтінок зображення товару на фото може незначно відрізнятися від фактичного.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EasyFit |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Турнік |
| Матеріал | Метал |
| Максимальна вага користувача | 100 кг |
| Конструкція | Розсувна |
| Вага | 1.5 кг |
| Колір | Сірий |
| Тип кріплення | Враспор |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 83 см |
- Ціна: 599 ₴


