-25%

Спортивна сумка Easyfit SB1 45 л сіра
1 659 ₴
1 249 ₴
- Готово до відправки
- Код: EF-8001-GY
+380 (63) 784-45-95
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Спортивна сумка Easyfit SB1 виготовляється з найякісніших матеріалів. Верхня частина (сіра) - водовідштовхувальна Cordura, дно і боки (чорні) - повністю водонепроникні. Сфера застосування - необмежена - підходить як для спортивних тренувань, так і для поїздок. Easyfit SB1 можна описати як якісну спортивну сумку середнього розміру. На фото можна ознайомитися з її вмістом та функціональністю.
Переваги сумки Easyfit SB1:
- Верх відштовхує воду, а дно повністю водонепроникне
- Кишеня для взуття з вентиляцією
- Ручка для вертикального перенесення
- Водонепроникна кишеня для вологого одягу
- Бічна кишеня з зовнішньою сіткою
- Верхній клапан сумки з повноцінним відділенням для дрібних речей або предметів гігієни
- Компактна внутрішня кишеня для дрібних речей з карабіном для ключів
- Міцна фурнітура з ABS-пластику
Характеристики сумки Easyfit SB1:
- Довжина: 56 см
- Ширина: 28 см
- Висота: 28 см
- Об'єм: 45 л
Відтінок кольору зображення товару на фото можуть незначно відрізнятися від фактичного.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EasyFit |
| Країна виробник | Китай |
| Розмір | Великий |
| Матеріал | Поліестер |
| Форма | Кругла |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Сірий |
| Кількість відділень | 6-10 |
| Особливості | Відсік для взуття, Водовідштовхувальне просочення, Водонепроникне дно, Плечовий ремінь |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 35 л |
| Висота | 27 см |
| Ширина | 48 см |
| Глибина | 26 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 249 ₴





