
Балансувальна масажна кочка (напівсфера "Риф") Balance Kit Червоний
219 ₴
169 ₴
- Готово до відправки
- Код: EF-3000-R
Балансувальна напівсфера-кочка масажна Balance Kit жорстка
Балансувальна напівсфера-кочка масажна Balance Kit жорстка являє собою спортивний інвентар, який допомагає спортсмену покращувати роботу вестибулярного апарату, зміцнювати м'язи та нормалізувати стан хребта. Кочка виготовлена з високоякісної гуми, яка вирізняється своєю довговічністю. Портативність і компактність інвентарна дає змогу легко його транспортувати та тренуватися в будь-якому зручному місці. Масажна поверхня кішки впливає на рефлекторні зони рук і стоп. Напівсфера з конусною формою шипів створена для виконання вправ на рівновагу та поліпшення координації. Кочку також можна використовувати для самомасажу та розслаблення ніг після важкого робочого дня.
Характеристики:
- Діаметр: 15 см
- Висота: 7,5 см
- Вага: 280 г
- Максимальне навантаження: 110 кг
- Колір: сірий, бузковий
- Матеріал: гума
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EasyFit |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Балансувальна платформа |
| Максимальна вага користувача | 110 кг |
| Форма | Кругла |
| Висота | 7.5 см |
| Діаметр | 15 см |
| Вага | 0.28 кг |
| Колір | Червоний |
| Стан | Новий |
- Ціна: 169 ₴
