-19%

Масажний стіл EasyFit ZenRest-2 кушетка складна Чорна з чохлом
8 469 ₴
6 899 ₴
- Готово до відправки
- Код: EF-2216-70
+380 (63) 784-45-95
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Масажний стіл EasyFit ZenRest-2 – це універсальне рішення для тих, хто цінує комфорт та якість у процедурах масажу. Підходить як для професійного використання, так і домашніх сеансів. Основне завдання столу – забезпечити оптимальні умови для різних видів масажу: від розслаблюючих і лікувальних до спортивних. Стіл для масажу стане незамінним помічником для масажистів, фізіотерапевтів та всіх, хто прагне підтримувати здоров'я та швидко відновлюватись після навантажень.
Переваги кушетки масажної EasyFit ZenRest-2:
- Якісні та зносостійкі матеріали. Поверхня столу виконана з преміальної PU-шкіри, яка відрізняється вологостійкістю та стійкістю до зношування. Внутрішній шар складається із міцної EVA-піни з ефектом пам'яті.
- Міцний та надійний каркас з навантаженням до 240 кг. Конструкція столу базується на міцних металевих ніжках, а також каркас доповнений металевими тросами для підвищення стійкості.
- Регулювання висоти в діапазоні від 63 до 81 см, що допомагає масажисту адаптувати обладнання під свої потреби. Це знижує навантаження на спину та суглоби майстра, забезпечуючи комфортні умови для роботи.
- Комфорт. Наявність підлокітників та підголівника, це ще одна деталь, яка робить сеанс масажу максимально комфортним як для клієнта, так і для масажиста.
- Мобільність. Стіл легко складається і перетворюється на портфель-переноску на ремінці, також в комплекті йде сумка-чохол для зберігання та транспортування.
Характеристика столу масажного EasyFit ZenRest-2:
- Матеріали: PU шкіра, EVA-піна з ефектом пам'яті, метал
- Розміри: 214х70 см (детальне фото №2)
- Колір: чорний
- Максимальне навантаження: 240 кг
- Регулювання висоти: 63-81 см
- Комплектація: масажний стіл, підголівник, підлокітники 3 шт, сумка-чохол
Колірний відтінок зображення товару на фото може незначно відрізнятися від фактичного.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип масажного столу | Складаний (переносний) |
| Кількість секцій | 2 |
| Матеріал конструкції столу | Метал |
| Обивний матеріал столу | Шкіра PU |
| Підголовник | Знімний, Регульований |
| Функціональні підлокітники | нерегульовані, знімні |
| Максимальна вага користувача | 240 кг |
| Максимально допустиме робоче навантаження | 240 кг |
| Колір | Чорний |
| Особливості | Полиця-гамак для рук, Водовідштовхувальні властивості покриття, Подушка-заглушка, Масловідштовхувальні властивості покриття, Сумка для зберігання і транспортування, Виріз для обличчя, Можливість регулювання висоти столу, Захисні накладки на ніжках |
| Виробник | EasyFit |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Довжина столу | 1860 мм |
| Довжина столу з підголовником | 2140 мм |
| Ширина столу | 700 мм |
| Ширина столу з підлокітниками | 920 мм |
| Висота столу | 810 мм |
| Мінімальна висота регульованого столу | 630 мм |
| Максимальна висота регульованого столу | 810 мм |
| Вага | 13 кг |
| Розміри столу в складеному вигляді | |
| Ширина | 935 мм |
| Глибина | 200 мм |
| Висота | 700 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 899 ₴






