
Спортивна сумка EasyFit ActivePack 35 л чорна
869 ₴
699 ₴
- Готово до відправки
- Код: EF-8002-BK
Сумка для спортзалу EasyFit ActivePack створена для тих, хто цінує комфорт та функціональність. Її сучасний дизайн ідеально впишеться як у спортивне, так і у повсякденне життя.
Містка і зручна сумка для спорту оснащена одним великим відділенням, де збоку передбачені три невеликі кишені для акуратного зберігання дрібниць — ключів, телефону або аксесуарів. Дві блискавки додають зручності: верхня забезпечує швидкий доступ до основного відділу, а бічна ідеально підходить для ізоляції речей, наприклад взуття або мокрого одягу.
Сумка має дві міцні ручки для перенесення та подовжений регульований ремінь, який легко прикріплюється карабінами. Це робить її використання максимально комфортним, хай то похід у спортзал, прогулянка чи подорож.
Основні переваги спортивної сумки для тренувань EasyFit:
- Містке основне відділення.
- Організація дрібниць за допомогою внутрішніх кишень.
- Подвійні блискавки для зручного доступу (згори та збоку).
- Регульовані та знімні ремені.
- Компактне зберігання. Сумка займає мінімум місця.
Характеристика сумки для залу EasyFit:
- Розміри: 48х26х27 см
- Матеріал: Cordura
- Колір: чорний
- Об'єм: 35 л
Колірний відтінок зображення товару на фото може незначно відрізнятися від фактичного.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EasyFit |
| Країна виробник | Китай |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Поліестер |
| Форма | Кругла |
| Призначення | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 4 |
| Особливості | Відсік для взуття, Водовідштовхувальне просочення, Плечовий ремінь |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Об`єм | 35 л |
| Висота | 27 см |
| Ширина | 48 см |
| Глибина | 26 см |
- Ціна: 699 ₴






